Velo

Nowy

Producent:

Więcej informacji

Kolorystyka: http://www.balma.pl/pl_kolorystyka_velo.html

System lekkich ścianek działowych VELO służy do aranżacji przestrzeni biurowych. Pozwala na dowolne konfigurowanie indywidualnych stanowisk pracy oraz oddzielanie przestrzeni wspólnych takich jak pomieszczenia narad lub strefy wypoczynkowe.

Moduły tworzące system mogą być pełne lub przeszklone, rozdzielając przestrzeń wizualnie i akustycznie, odpowiednio do potrzeb. Istnieją trzy wysokości zabudowy 130 cm, 167,5 cm i 205 cm, co stwarza możliwość odizolowania zarówno osób siedzących jak i stojących. Moduły o szerokości 60, 80, 100, 120 cm łączone wzdłużnie, narożnikowo i krzyżowo umożliwiają elastyczne gospodarowanie powierzchnią biurową oraz przekształcanie środowiska pracy.

System ścian posiada kanały służące do układania kabli sieci elektrycznej i komunikacyjnej, regulację poziomu oraz nogi listwowe zapewniające stateczność. Dodatkowe elementy takie jak zawieszane półki lub szafki żaluzjowe, uzupełniają system funkcjonalnie i wyrazowo.

System ścianek współpracuje wymiarowo i estetycznie z meblami pracowniczymi produkowanymi przez naszą fabrykę. Uniwersalny wzornik materiałów i wykończeń oferowanych przez nas, umożliwia skoordynowanie wyglądu ścianek i mebli.

Pobierz

Cennik Balma Velo

Format: .pdf


Katalog Balma Velo

Format: .pdf


Produkty powiązane