mega888 - Boks Garażowy 1500 l -- STARME - Meble i krzesła biurowe

Boks Garażowy 1500 l

Nowy

3 745,10 zł

-12%

4 255,80 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Boksy garażowe to dwu półkowe szafy z drzwiami otwieranymi za pomocą sprężyn gazowych do góry, zamykanymi certyfikowanym przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej, zamkiem klasy A. Konstrukcja ramowa boksu zapewnia ogromną sztywność i wytrzymałość, jest w całości wykonana z profilowanej blachy o grubości od 2 do 3 mm, korpus powstał z blachy o grubości od 1 do 2 mm i jest wzmocniony. Nogi, dzięki zaawansowanemu technologicznie przekrojowi gwarantują absolutną sztywność i niewiarygodną wytrzymałość. Maksymalna nośność boksu, potwierdzona atestem wytrzymałościowym to 500 kg.

Całość lakierowana jest proszkowo farbami proszkowymi poliestrowo-epoksydowymi nie zawierającymi substancji szkodliwych, w kolorze RAL 2011 oraz innych. Możliwość łatwego dostosowania wysokości boksu do wysokości pojazdu,  poprzez płynną regulację w zakresie od 984 mm do 1384 mm od posadzki.

Boksy garażowe są bezpiecznym miejscem do przechowywania wszystkich tych rzeczy, które chcemy mieć zawsze pod ręką na swoim podziemnym miejscu parkingowym. Dzięki ogromnej ergonomii projektu, przestrzeń boksu garażowego można w pełni dostosować do swoich potrzeb, gabarytów i specyfiki przechowywanych w nim rzeczy. Zastosowaniem boksów garażowych jest pewne i łatwe magazynowanie wszystkiego tego, czego potrzebujemy w garażu. Dlatego stworzyliśmy w pełni bezpieczną, trwałą w użytkowaniu i doskonale funkcjonalną szafę, którą dzięki systemowi uchwytów i zaczepów można zorganizować i wyposażyć w bardzo wielu wariantach.

Boksy montuje się na miejscu parkingowym, tuż nad maską samochodu. Dzięki płynnej regulacji wysokości, można dostosować je zarówno do sportowego jak i terenowego pojazdu. Ustawienie boksu nie wpływa na sposób parkowania, nie zabiera dodatkowego miejsca, a system kotwienia wyprofilowanych nóg gwarantuje stabilne i pewne zamocowanie.

Dostępne kolory standardowe z palety RAL: 2011(pomarańczowy); 1015; 3020; 5010; 6033; 7032; 7035; 8017; 9005; 9010. Inne na zapytanie.

Możliwość montażu do podłoża lub ściany. Jest też możliwość postawienia dwóch boksów plecami do siebie bez konieczności montowania do podłoża lub ściany.

Opcje produktu

  
  Ilość:
Komentarz
Wybrany kolor tapicerki. Dodatkowe uwagi.
 
Dodatkowo
 
Montaż
[+ 375,00 zł]
 
Montaż na terenie Warszawy
[+ 375,00 zł]
 
Bez montażu
 
  
  Ilość:

Produkty powiązane